Danas je 33. nedjelja kroz godinu.
Svete mise i ispovijedi nedjeljom i radnim danom su po ustaljenome rasporedu.
Kao što smo i najavili, poslije svetih misa moći ćete kupiti kolače koje su izradili naši svjetovni franjevci. Sav prilog ide za obnovu naše crkve. Kolači nemaju cijenu. Svatko daje koliko može i želi. Unaprijed hvala svima.
Večeras poslije svete mise bit će organizirana molitva i paljenje svijeća ispred našega samostana u znak sjećanja na Vukovar i sve stradale u Domovinskom ratu.
U četvrtak je klanjanje Isusu u Presvetome Oltarskom Sakramentu u redovitom večernjem terminu nakon svete mise.
U iduću nedjelju u župi sv. Ivana XXIII., pape, bit će unos relikvija i blagoslov novoga pastoralnog centra. Svetu misu u 11h predvodi mons. Dražen Kutleša, zagrebački nadbiskup. Trodnevna priprava za ovu prigodu započinje u četvrtak u 18:30h.